MÖBLER / Bord / Sybord 4994731
nr 499 4731
Sybord
teak, 1950-tal, höjd: 56, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 december 2007
kl 16:58:43
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr